زندگی دانشگاهی

زندگی دانشگاهی

زندگی دانشگاهی
دانشگاه فودان به طور گسترده ای به آزادی، تنوع غنی و پیشرفت رو به جلو فرهنگ دانشگاهی معروف است. فرهنگ دانشگاهی این دانشگاه در ابعاد مختلفی بیان شده از جمله روح برجسته دانشگاهی ، حال و هوای دانشگاهی، ایدئولوژی بحث آزاد ، بسیاری از انتخابهای مستقل موجود، نگرش قابل مشاهده و قابل قبول آن، و همچنین به عنوان بسیاری از عناصر محتوا، مانند بیش از 2000 سخنرانی و انجمن در هر سال ، چند ده مسابقات ورزشی، بیش از یک صد اجرای برنامه های هنری و نمایشگاه های فرهنگی، بیش از 310 باشگاه دانش آموزی، تقریبا 500 رویداد اجتماعی، خلاقیت علمی فوق برنامه تقریبا یک هزار دانشجو ، بیش از ده هزار نمونه از فعالیت های داوطلبانه ، و غیره. فرهنگ مدرسه مانند خاک و هوا ، نسل های جامعه فودان را یکی پس از دیگری تغذیه میکند. دانش جویان، اساتید وفارغ التحصیلان دانشگاه فودان آگاهانه از طریق مشارکت و تجربه گسترده از آن محافظت میکنند و آن را پرورش میدهند. به همین دلیل سنت دانشگاهی آن حفظ میشود ، محیط آن چیزی فراتر از محوطه دانشگاه می شود، و جامعه را تحت تاثیر قرار میدهد.
کمیته توسعه فرهنگی دانشگاه فودان
در سال 2006، این دانشگاه به طور رسمی با تبدیل شدن به یکی از اولین دانشگاهها در چین، برای ایجاد نمایندگی در توسعه فرهنگی کمیته توسعه فرهنگی و کمیته مشورتی تخصصی توسعه فرهنگی را تاسیس کرد indegenerique.be. وظیفه ایجاد برنامه ای برای توسعه فرهنگی دانشگاهی ، تعیین مسائل مهم برای توسعه فرهنگ دانشگاه، و تصویب پروژه های توسعه مهم فرهنگی است. دفتر دبیر کمیته در داخل دفتر فرهنگ مدرسه قرار دارد. در سال 2006 و 2012، با حمایت از اعضای هیئت امنا ، این دانشگاه برای ادامه فعالیت های فرهنگ دانشگاهی یک صندوق توسعه فرهنگی را مورد استفاده قرار داد.
رویداد تقویم فرهنگی
در فرهنگ دانشگاهی متنوع و باز مانند دانشگاه فودان بیان و پیدا کردن اطلاعات به روز واقعا مشکل است. تقویم رویداد فرهنگی یک پلت فرم خبری است که در آن اخبار در مورد تمام انواع فعالیت های فرهنگی برای انتشار ارسال شده است. اطلاعات در وبسایت، تبلیغات، کیوسک های چند رسانه ای، رسانه های جدید، و در تلفن های همراه اعلان میشود و حتی برای راحتی استادان و دانش جویان و جهت ترویج به اشتراک گذاری فرهنگ دانشگاهی میتوان این اطلاعات را به گروههای خاص و یا کل مجموعه ارسال کرد.
اتحادیه دانشجویان دانشگاه فودان
اتحادیه دانشجویان دانشگاه فودان سازمانی است متشکل ازدانشجویانی که در مقاطع کارشناسی و تخصصی به صورت تمام وقت رسما در دانشگاه فودان ثبت نام شده اند. قوانین و مقررات اتحادیه دانشجویان دانشگاه فودان بر پایه قوانین و مقررات فدراسیون ملی دانشجویان چینی است و قدرتهای رسمی هر موسسه ی اتحادیه دانشجویی را بر پایه اصول سانترالیسم دموکراتیک، وبا هدف تاسیس سازمانی موثر، استاندارد،و دموکراتیک تعریف میکند. دانش جویان، نیروی اصلی درحمایت از فرهنگ دانشگاهی هستند، و اتحادیه دانشجویان و عناصر سازمانی آن در این مجموعه نقش محوری دارند.

توسط | 2018-04-28T11:47:44+00:00 آوریل 28th, 2018|دانشگاه فودان|بدون ديدگاه

در باره نویسنده :

ثبت ديدگاه